4242 zł

Opis stanowiska Dbanie o zieleń na powierzonym terenie. Podlewanie roślin. Prace związane z nasadzeniem roślin i krzewów oraz ich pielęgnacja, gracowanie i grabienie chwastów. Inne prace zlecone. Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy ...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

gm. Osięciny, Kujawsko-Pomorskie
25 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Osięciny, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy produkcji drewna; odbiór surowca, odbiór i układanie półproduktów, wyrobów gotowych, nabijanie, wiatrowanie, montaż wyrobów z drewna Wykształcenie: podstawowe

HAMAR A.M. Benedykcińscy Spółka Jawna

Pocierzyn, gm. Osięciny, Kujawsko-Pomorskie
5 dni temu
Rolserwis - firma działająca w branży rolniczej poszukuje osoby na stanowisko mechanika ciągników i maszyn rolniczych do oddziału w Płocku. Wymagania: - znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki -zapał i chęć do nauki - prawo jazdy kat. B - mile widziana...

Rolserwis

26 dni temu