Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej Termin: 16.05.2024  OBOWIĄZKI: - liczenie towaru - dbanie o czystość stanowiska pracy WYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia: 16.05.2024  - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy - pełnoletniość - komunikatywność...
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Telepraca

Jobman Group Sp. z o.o.

Górki, gm. Przystajń, Śląskie
4 dni temu
Firma produkująca armaturę kuchenną oraz łazienkową, poszukuje osób na stanowisko Operator maszyn. Jeśli jesteś energiczną, sumienną osobą, chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze maszyn, zapraszamy do składania aplikacji. Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona...
Praca zmianowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Przystajń, gm. Przystajń, Śląskie
8 dni temu

4242 zł

Opis stanowiska Prace na budowie Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Firma Ogólnobudowlana “DAMIAN” Damian Janik, Szkolna 19, 42-141 Przystajń, powiat: kłobucki...
Praca na pełen etat

Firma Ogólnobudowlana “DAMIAN” Damian Janik

gm. Przystajń, Śląskie
19 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace na budowie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Firma Ogólnobudowlana "DAMIAN" Damian Janik

19 dni temu