28,5 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - wykładanie towaru - rozładowywanie dostaw - dbałość o ekspozycje towaru - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego Wymagania: - aktualnej książeczki lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych...
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Praca stała
Praca od zaraz

FallWork

Rozogi, Warmińsko-Mazurskie
20 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: • Obsługa klienta na stanowisku kasjerskim • Rozładowywanie dostaw • Wykładanie towaru zgodnie z zasadami FIFO • Rozliczanie kasetki po zakończonej zmianie • Inne prace zlecone przez kierownika Wymagania: • Chęci ...
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa zlecenie

FallWork

27 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem przygotowanie potraw Praca od poniedziałku do niedzieli 8 godzin dziennie w zalezności od potrzeb (mozliwość ustalenia z pracodawcą) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Grzegorz Winiarek Zajazd "TUSINEK"

11 dni temu