Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: -
Praca na pełen etat

Maria Szmytka Sklep spożywczo - przemysłowy

Gołubie, gm. Stężyca, Pomorskie
17 godzin temu
Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, ...
Praca na pełen etat
Umowa

Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.

Stężyca, Pomorskie
14 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Klukowa Huta, gm. Stężyca, Pomorskie
miesiąc temu

8300 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Mirosław Kropidłowski Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Delowo, gm. Stężyca, Pomorskie
22 dni temu
Kierownik/czka Sklepu Drogeria Jawa Miejsce pracy: Stężyca (pow. kartuski) Twój zakres obowiązków Zarządzanie podległym sklepem zgodnie z wytycznymi firmy Dbanie o profesjonalną obsługę klientów Dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd sklepu zgodnie...
Praca stała
Ciekawy zawód
Praca fizyczna
Umowa

Drogerie JAWA

22 dni temu