27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Praca na linii produkcyjnej,obsługa urządzeń-maszyn na produkcji,realizowanie zadań zgodnie z planem produkcji. Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy Kutnie

Kozia Góra, gm. Strzelce, Łódzkie
2 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: ZAŁADUNEK ODPADÓW W POJEMNIKACH I WORKACH NA POJAZDY, ROZDAWANIE WORKÓW, SPRZĄTANIE MIEJSC ODBIORU ODPADÓW, PRACA NA TERENIE GMINY ALEKSANDRÓW I MNISZKÓW. PRACA W GODZINACH 07:00-11:00. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pół etatu

"EKOM" MACIEJCZYK SPÓŁKA JAWNA

Aleksandrów, gm. Strzelce, Łódzkie
9 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na ...
Umowa

Dino Polska

6 dni temu
W naszym zespole będziesz odpowiadać za: ​​​​​​​ Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta. Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa...
Własną działalnością
Umowa na zastępstwo

Bank Pekao

gm. Strzelce, Łódzkie
16 dni temu