Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Inne wymagania: [Inne] : - okres próbny – 3 miesiące - zatrudnienie...
Praca od zaraz
Bezpośredni pracodawca

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

gm. Wąsosz, Podlaskie
2 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Wąsosz, gm. Wąsosz, Podlaskie
2 miesięcy temu

4360 zł

- obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów
Praca na pełen etat

“DINO POLSKA” SPÓŁKA AKCYJNA

9 dni temu

4242 zł

Wznoszenie budynków mieszkalnych. Wyburzanie, murowanie, układanie kostki brukowej, ocieplanie nieruchomości. Szalowanie, wylewanie stropów. Wykonywanie pomocniczych robót ciesielskich, tynkowanie.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Górze

14 dni temu