Średnia wypłata: zł4038 /miesięczne

Więcej statystyk
JEŚLI WAŻNE SĄ DLA CIEBIE: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwości rozwoju, również poprzez zmianę obszaru zawodowego, wsparcie w okresie wdrożenia i pracy – program adaptacyjny, szkolenia, elearning, dofinansowanie do opieki medycznej, wsparcie aktywności...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa
W godzinach popołudniowych

Qubus Hotel

Katowice
12 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - Obsługa baru w PUBie. - Zlecenie wykonywane w piątki oraz soboty w godzinach: 20:00-3:00. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (istnieje możliwość przyuczenia). Mile...
Zasugerowane
Książeczka sanepidu

PIZZERIA MARCELLO, FIRMA PARKINGOWA JERZY GĘSIAK

Katowice
4 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana Książeczka sanepidu. Mile widziane...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Katowice
miesiąc temu