Średnia wypłata: zł12 513 /miesięcznie

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: w zawodzie, Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE WYMAGANE

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA HANDLU I USŁUG "ROBKON" ROBERT ...

Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
11 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu Wniosek 161/2024 - MG 07:00-15:00 Deklaracja zatrudnienia 3 miesiące 1/2 etatu na umowa o pracę Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
System 3/1
1/2 etatu

Powiatowy Urząd Pracy Ząbkowicach Śląskich

Olbrachcice Wielkie, gm. Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
8 dni temu
 ...zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: BLACHARZ/LAKIERNIK SAMOCHODOWYMiejsce pracy: FRANCJA/GRENOBLE Blacharz/lakiernik samochodowy praca na terenie Francji Obowiązki...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Własną działalnością
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa
Tydzień

As Interim Rafał Supernak

11 dni temu
w zawodzie, Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
11 dni temu