Jooble

Stanowisko

na przykład: składanie długopisów

Miasto

(podaj pierwsze litery miasta)

Praca Cieśla zbrojarz Częstochowa

1-3 z 3 wyników

Historia wyszukiwania:

cieśla zbrojarz, Częstochowa

R

R

R

olx.pl   -  7 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Zatrudnię Cieśli Szalunkowych-Zbrojarzy. Bardzo dobre warunki zatrudnienia. Stała praca z możliwością rozwoju. Na terenie woj. Ślaskiego, zakwaterowanie zagwarantowane. Mile widziani fachowcy narodowości ukraińskiej. Proszę swoją kandydaturę zgłaszać telefonicznie na numer...  >>

olx.pl   -  9 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Zatrudnię doświadczonych cieśli szalunkowych i zbrojarzy (mile widziane samodzielne brygady) do pracy na budowach we Wrocławiu, Kamieńcu Wrocławskim i Jelczu-Laskowicach. Zapewniam zakwaterowanie i wypłatę co 2 tygodnie. >>

gumtree.pl   -  15 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Zadania: Budowa od podstaw Murowanie, szalowanie, betonowanie Prace z systemami szalunkowymi Wymagania: Doświadczenie na w/w stanowisku Znajomość systemów szalunkowych Brak nałogów Oferujemy: Legalne zatrudnienie Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie... >>

R

R

R

Feedback