9000 - 13000 zł

OKD, a.s. ogłasza nabór pracowników na stanowisko górników przodkowych oraz ścianowych. Praca bez pośredników w kopalni blisko granicy (Karwina/Stonawa). Oferujemy: ~ŚREDNIE WYNAGRODZENIE NAWET DO 70 000 CZK (7. kat.), ~GÓRNIK PRZODKOWY I ŚCIANOWY BONUS REKRUTACYJNY...
Praca na pełen etat
Bez pośredników
Blisko polskiej granicy
Umowa o pracę

OKD, a.s.

Czechy
18 godzin temu

8000 zł

 ...zmiany w godzinach: 6:00-13:30, 12:00-19:30, 18:00-1:30 + soboty, niedziele i święta. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy pod ziemią. Mile widziane uprawnienia / kwalifikacje w zawodzie górnika lub ślusarza.
Praca na pełen etat
Umowa
Weekendowy system

MTM GÓRNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Katowice
9 godzin temuNowa
Zadania: pracy przy drążenie tunelu; usuwanie materiału skalnego po wysadzaniu oraz drążeniu/wierceniu; zabezpieczanie wyrobiska; obsługa mini samoładowarek czołowych typu Bobcat do ewakuacji urobku z tunelu; praca z maszynami drążącymi skałę typu, TBM (...
Zasugerowane
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa

PowerJobs Sp. z o.o.

Francja