Średnia wypłata: zł3502 /miesięczne

Więcej statystyk
Numer oferty: StPr/24/3622 Obowiązki: Dozór nad pojazdami na parkingu. Praca od poniedziałku do niedzieli (wg grafiku). Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane osoby z orzeczeniem...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Gdańsk
15 dni temu
Dozór nad pojazdami na parkingu. Praca od poniedziałku do niedzieli (wg grafiku).
Praca na pełen etat
Gdańsk
16 dni temu

1800 zł

Zakres obowiązków: Dozór nad pojazdami na parkingu. Praca od poniedziałku do niedzieli (wg grafiku). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "LIDO" ZBIGNI...

Gdańsk
4 dni temu

4242 - 4600 zł

Zakres obowiązków: Obsługa toalet. Praca według grafiku. Praca na terenie Gdańska, miejsce do ustalenia. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: chęć do podjęcia pracy. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROZWOJU SPOŁECZNEGO SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA G...

Gdańsk
11 dni temu