4700 zł

Zakres obowiązków: Sortowanie złomu, Utrzymywanie porządku na placu, Załadunek/Rozładunek towaru; Godzina zakończenia pracy: 16:00 Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE I OBROTU SURO...

Ustka, Pomorskie
13 dni temu
Sortowanie złomu, Utrzymywanie porządku na placu, Załadunek/Rozładunek towaru; Godzina zakończenia pracy: 16:00
13 dni temu

5225 - 6105 zł

 ...doświadczenia w pracach magazynowych oraz obsłudze wózka widłowego ~uprawnień UDT (I WJO lub II WJO) ~zdolności manualnych oraz sprawności fizycznej ~umiejętności pracy w zespole ~gotowości do pracy w systemie zmianowym ~chęci oraz zaangażowania ~prawa jazdy kategorii B...
Praca fizyczna
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa
Praca w dni powszednie

FallWork Sp. z o.o.

4 dni temu