Średnia wypłata: zł3999 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

1790,3 zł

Zakres obowiązków: w załączeniu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność, zdolności manualne, precyzja, dokładność...
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Tychach

Tychy
15 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie, zdolności manualne, umiejętność myślenia przestrzennego, doświadczenie co najmniej dwu letni staż pracy, kreatywność...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Zakład Poligraficzno-Reklamowy RODO Damian Domański

Tychy
25 dni temu
obsługa urządzeń solwentowych, prace wykończeniowe przy druku solwentowym, klejenie kopert, zaproszeń, broszur klejem wodnym, perforacja etykiet, naklejek, klejenie reklam, zszywanie książek, katalogów, wycinanie komputerowe liter z folii, składanie ulotek, przycinanie...
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Umowa

ZakÅ‚ad Poligraficzno-Reklamowy “RODO” Damian DomaÅ„ski

Tychy
24 dni temu
Praca przy produkcji opakowań * praca w systemie I-zmianowym: 07:00-15:00
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Praca zmianowa
Tychy
2 miesięcy temu