Średnia wypłata: zł3010 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Według zawodu. Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nisku

Nisko, Podkarpackie
7 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Rozwożenie posiłków samochodem służbowym do klientów oraz pomoc na kuchni. Obsługa terminala płatniczego. Dbanie o samochód i o swoje stanowisko pracy. Znajomość topografii Niska i okolic. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności...
Praca na pełen etat

Bis-Ka Karolina Kądziołka

1 dzień temu

8000 zł

 ...Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa tachografu [Inne] : Posiadanie prawo jazdy kat. C + E, kwalifikacji na przewóz rzeczy i karty kierowcy oraz umiejętność obsługi tachografu. Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

OSK Stanley Monika Dziedzic

Podolszynka Ordynacka, gm. Krzeszów, Podkarpackie
28 dni temu
KIEROWCA C+E Miejsce pracy: Zarzecze, powiat niżański Voster to polska firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jednym z największych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. Wyznaczamy trendy w zakresie innowacyjności oferując szeroki asortyment produktów...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca stała
Praca fizyczna
Umowa

Voster

29 dni temu