Wyniki wyszukiwania: 3 oferty pracy

Numer oferty: StPr/24/0323 Obowiązki: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Manicure hybrydowy Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Strzelce Opolskie, Opolskie
4 dni temu

28,8 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Umiejętność wykonywania zabiegów manicure, pedicure. Punktualność. Doświadczenie mile widziane...
Zasugerowane

Sara Długajczyk Studio Urody Florence

Strzelce Opolskie, Opolskie
10 dni temu
Wykonywanie zabiegów kosmetycznych, manicure, pedicure. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Sara DÅ‚ugajczyk Studio Urody Florence

Strzelce Opolskie, Opolskie
9 dni temu