Średnia wypłata: zł3346 /miesięczne

Więcej statystyk
układanie, docinanie, zamiatanie, podawanie kostki brukowej, robienie planta pod kostkę brukową; praca na terenie aglomeracji Śląska
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Sosnowcu

Sosnowiec
17 dni temu

5000 - 7000 zł

Firma budowlana zatrudni pracowników do robót drogowych i brukarskich na terenie Sosnowca. - brukarz lub pomocnik brukarza (umiejętność układania krawężnika, obrzeża, kostki) Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Zapraszamy do kontaktu Kontakt 51*****50
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Sosnowiec
1 dzień temu

30 zł / stawka godzinowa

 ...Zakres obowiązków: murowanie, tynkowanie, wykonanie fundamentów, wykonanie elewacji, malowanie, układanie kostki brukowej Praca na umwę zlecenie- 3 miesięce, z możliwością przejścia na umowę o pracę Praca w godzinach od 7:00 do 15:00 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe... 
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Umowa

INSTALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Będzin, Śląskie
7 dni temu
układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży
Zasugerowane
Praca na pełen etat
Chorzów
20 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Brukarz Inne wymagania: p, wymagania inne: pracowitość i zaangażowanie do pracy Zawód: Brukarz Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TELNET-SERVICE ROBERT TACZAŁA

Chorzów
20 dni temu