Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Szycie odzieży lekkiej (bielizna damska i męska) Godziny pracy 7-15 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Krawiec* Inne wymagania: Poziom wykształcenia: zawodowe, pożądane średnie. Doświadczenie w szyciu odzieży lekkiej, umiejętność szycia overlock...
Praca na pełen etat

BIG ART. KRZYSZTOF PAZDYGA Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Olsztyn
5 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Praca w szwalni tapicerki meblowej. godziny pracy 6:45-14:45 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Dobra znajomość szycia tapicerki meblowej.
Praca na pełen etat

Spółdzielnia WULKAN Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Olsztyn
13 dni temu
 ...rynki krajów Unii Europejskiej.Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300 wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Szwaczka / Szwacz do przyuczenia Jeżeli szukasz: stabilnego zatrudnienia w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

Dfm Sp. z o.o.

Olsztyn
9 dni temu