Średnia wypłata: zł3010 /miesięczne

Więcej statystyk

 ...lekkiej odzieży mundurowej operacjami Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3 Wymagania: Wymagania konieczne: Zawód: ~ Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 1) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Toruń
8 dni temu

5500 zł

Zakres obowiązków: szycie lekkiej odzieży mundurowej operacjami Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3 Wykształcenie: podstawowe Szwaczka maszynowa Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn szwalniczych Zawód: Szwaczka maszynowa
Praca na pełen etat

MoroPol Barbara Karbowska dla Miasta Torunia

Toruń
1 dzień temu

4432 zł

Zakres obowiązków: Zszywanie poduszek oraz poduszek do leżaków, obsługa maszyny szyjącej i związane z nią czynności. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie w pracy na stanowisku szwaczki, obsługa maszyny szwalniczej
Zasugerowane

dla Powiatu Toruńskiego

Toruń
6 dni temu