...Numer oferty: StPr/24/0286 Obowiązki: Praca wymaga wysiłku fizycznego. Sprzedaż mebli w salonie meblowym. Dostawa towaru do klienta (załadunek i rozładunek) Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
4 dni temu
Praca wymaga wysiłku fizycznego. Sprzedaż mebli w salonie meblowym. Dostawa towaru do klienta (załadunek i rozładunek)
18 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Konstruowanie mebli Opracowywanie dokumentacji produkcyjnej i montażowej Opracowywanie dokumentacji technologicznej Harmonogramowanie produkcji Monitorowanie produkcji bieżącej Raportowanie wyników Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów Wykształcenie...
Praca na pełen etat

MONTE MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piecki, Warmińsko-Mazurskie
19 dni temu