Średnia wypłata: zł3544 /miesięczne

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

 ...Numer oferty: StPr/24/0407 Obowiązki: Lakierowanie frontów meblowych. Miejsce pracy: 87-500 Dylewo 42B, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wymagane dokumenty: c.v. Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Dylewo, gm. Rypin, Kujawsko-Pomorskie
21 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Lakierowanie frontów meblowych.
Praca na pełen etat

Q-JAWY Piotr Kryczka

5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Czynności związane z remontami i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych. Przygotowuje powierzchnię, nakłada powłoki lakiernicze oraz suszy je lub utrwala różnymi technikami. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie min...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Brodnicy

Gorczenica, gm. Brodnica, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu
Dzień dobry. Przyjmę do pracy lakiernika/pomoc lakiernika. Najlepiej osoba z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku. Więcej informacji udzielę telefonicznie 60*******36 Pozdrawiam
Praca na pełen etat
Rypin, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: wieszanie elementów metalowych na zawieszki w malarnii proszkowej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Chętni do pracy
Praca na pełen etat

"PROMAMET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kowalki, gm. Rypin, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu