Średnia wypłata: zł4640 /miesięczne

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: NAKŁADANIE GŁADZI SZPACHLOWEJ, SZLIFOWANIE, GRUNTOWANIE, MALOWANIE, ZABEZPIECZANIE POWIERZCHNI
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Gdynia

Gdynia
2 miesięcy temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Malowanie pomieszczeń, szpachlowanie, prace wykończeniowe. Praca w terenie. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność wykonywania prac wykończeniowych
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

M&M usługi remontowo- budowlane Marcin Nowicki

Wejherowo, Pomorskie
7 dni temu

30 - 45 zł / stawka godzinowa

Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: 81-353 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: – piaskowanie, malowanie zbiorników paliwowych – dbanie o powierzony sprzęt Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana ...
Zasugerowane
Diet
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca od zaraz
Umowa
Jedna zmiana
Tydzień

Zaczarowany ogród sklep ogrodniczy Natalia Grzenkowicz

Gdynia
18 dni temu

Zakres obowiązków: - piaskowanie, malowanie zbiorników paliwowych - dbanie o powierzony sprzęt Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe. Pracodawca zapewnia transport (praca na terenie Trójmiasta i okolic) Wynagrodzenie ...
Zasugerowane
Diet
Praca na pełen etat
Umowa

Gdynia
23 godziny temu