Średnia wypłata: zł4250 /miesięczne

Więcej statystyk

16000 - 25000 zł

Praca w Belgii przy murowaniu cegły elewacyjnej Wymagane doświadczenie budowlane Miłe widziany język angielski lub holenderski Praca na akord od m2 Oferujemy od siebie atrakcyjna stawkę wynagrodzenia w zależności od umiejętności Zakwaterowanie pokój 2 osobowy Zainteresowanych...
Zasugerowane
Akord
Praca na pełen etat
Koszalin
1 dzień temu

25 - 30 zł / stawka godzinowa

Praca na budowie (ogólnobudowlane , elewacje wykończenia wnętrz , murowanie )
Praca na pełen etat
Koszalin
2 dni temu

4300 zł

 ...Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obiektach i wokół obiektów użytkowanych przez firmę tj.: - mycie elewacji, - mycie przeszkleń, - mycie fotowoltaiki, - czyszczenie terenów i ciągów komunikacyjnych wokół obiektów. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

Powiatowy Urząd Pracy Koszalinie

Koszalin
3 dni temu