Średnia wypłata: zł5730 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: PILARZ/ŚLUSARZ Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZESZKOLENIA.
Praca na pełen etat

UNION PARTS CNC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pustków, gm. Dębica, Podkarpackie
6 dni temu

6000 - 12000 zł

Zakres obowiązków: Ścinanie i obalanie drzew, obsługa pilarki spalinowej Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: CV na e-mail: ****@*****.*** Wymagane posiadanie uprawnień drwal-operator pilarki spalinowej Praca w Leśnictwie Lipina - Nadleśnictwo...
Praca na pełen etat

ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH JAN GRZELIŃSKI

Podkarpackie
13 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0907 Obowiązki: PILARZ/ŚLUSARZ Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, inne Pozostałe wymagania: ~ ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZESZKOLENIA....
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Cięcie i formowanie kamienia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Nisku

Krzeszów Górny, gm. Harasiuki, Podkarpackie
miesiąc temu