4400 zł

Zakres obowiązków: - przygotowywanie potraw kuchni bengalskiej i hinduskiej wg oryginalnych przepisów - umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: umiejętność przygotowywania potraw kuchni bengalskiej i hinduskiej wg oryginalnych...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

Powiatowy Urząd Pracy Łodzi ul. Milionowa

Łódź
15 godzin temuNowa

30 - 35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dań według receptur, układanie jadłospisów. umowa na 3 mce. Wykształcenie: zasadnicze branżowe Inne wymagania: doświadczenie na ww stanowisku pracy mile widziane
Praca na pełen etat
Umowa

EFCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pabianice, Łódzkie
23 godziny temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw kuchni azjatyckiej według oryginalnych receptur, obsługa Sensor SRM. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: umiejętność przygotowywania potraw kuchni azjatyckiej znajomość receptur kuchni azjatyckiej...
Praca na pełen etat

Łódź-Wschód

Rzgów, Łódzkie