Średnia wypłata: zł3733 /miesięczne

Więcej statystyk

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Staż w restauracji "U KUCHARZY" Program stażu do zapozania w pokoju 48 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: motywacja do pracy.
Praca na pełen etat

Miejski Urząd Pracy Kielce

Kielce
12 godziny temu

4300 zł

Zakres obowiązków: wg. wniosku Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziana książeczka sanepid. Wydawanie mięsa. Praca 4 dni w tygodniu.
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu
Tydzień

Zakład Handlowo -Usługowy"W i M" Miejski Urząd Pracy Kielce

Kielce
 ...kwalifikacje; ~ Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole; ~­Niezbędne narzędzia pracy.   CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Ciekawy zawód

ZPUE S.A.

Kielce
4 godziny temuNowa