ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 250 do 5 000 PLN System wynagrodzenia...
Zasugerowane
Umowa o pracę

BOGDAN TOMALA MIXBUD

Pionki, Mazowieckie
11 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: ~ Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Kozienice, Mazowieckie
14 dni temu

4250 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy obróbce i montażu elementów drewnianych (altany, tarasy). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Brzustów, gm. Garbatka-Letnisko, Mazowieckie
7 dni temu
 ...danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochroni danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych...
Zasugerowane
Umowa
Praca fizyczna
Praca na dyżurze

SP ZZOZ w Kozienicach

21 dni temu