4242 - 5500 zł

Zakres obowiązków: Prace instalacyjne na budowach Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Hydraulik Zawód: Hydraulik Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EKO-TECH MAREK ROZWADOWSKI

Sławoborze, gm. Sławoborze, Zachodniopomorskie
2 miesięcy temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Praca na budowie, obsługa maszyn budowlanych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Murarz Zawód: Murarz

BUD-MAX ŚWIDWIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ...

Świdwin, Zachodniopomorskie
22 dni temu
Praca na budowie, obsługa maszyn budowlanych
miesiąc temu
 ...specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych; Min. 2-letnie doświadczenie pracy na budowie na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych; Znajomość prawa budowlanego, obowiązujących przepisów i aktów prawnych i norm;...
Zasugerowane
Podwykonawca
Umowa

Heli Factor Sp. z o.o.

16 dni temu