4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa stębnówki. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi maszyny do szycia typu stębnówka
Praca na pełen etat

Firma Konfekcyjna HALINA Ilona Jedynak

Piotrków Trybunalski
6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0893 Obowiązki: Obsługa stębnówki. Wymagania: Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane doświadczenie zawodowe,umiejętność obsługi maszyny do szycia typu stębnówka Miejsce pracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Szycie nosideł i chust do noszenia dzieci, odzieży oraz innych zgodnie z zapotrzebowaniem [Praca na okres próbny]: czas określony / nieokreślony po okresie próbnym Wykształcenie: zasadnicze branżowe

LENNYLAMB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOM...

Sulejów, Łódzkie
7 dni temu