Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

4242 - 4400 zł

 ...Zachęcamy do kontaktu wszystkich (bez orzeczenia także), którzy podejmą zatrudnienie zaraz po przeszkoleniu. W OFERCIE: sprzątanie biur i powierzchni socjalnych (łazienki, szatnie, korytarze, itp.) od poniedziałku do piątku w przedziale godzin: 06-14:00 i...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Umowa
Poranna zmiana
Praca w dni powszednie
System 3/1
Sokołów Podlaski, Mazowieckie
4 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: sprzątanie oddziałów szpitalnych, pomoc przy pacjęcie Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
Zasugerowane

Naprzód Hospital Spółka zo.o.

13 godziny temu
sprzątanie oddziałów szpitalnych, pomoc przy pacjęcie
17 dni temu

28,1 zł / stawka godzinowa

 .... Zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy . Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : sprzątanie , pakowanie [Inne] : Wynagrodzenie - 4496 brutto przy 160 godzinach. Praca w dni wolne - Tak.
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Sokołowie Podlaskim

Kosów Lacki, Mazowieckie
5 dni temu