Średnia wypłata: zł4224 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: Wykonywanie indywidualnych projektów dla klientów studia zgodnie z zasadami higieny. Dbanie o czystość studia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Inne wymagania: Umiejętność korzystania z aplikacji do projektowania w celu tworzenia...
Zasugerowane
Weekendowy system

Osoba prywatna

Bielsko-Biała
22 godziny temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Tworzenie indywidualnych projektów, tatuowanie na skórze ludzkiej, przygotowywanie stanowiska do pracy Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Zasugerowane

Lux Patryk Wiszniewiecki

Wejherowo, Pomorskie
6 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - wykonywanie tatuaży - obsługa maszynki do tatuażu GOLDEN DIAL SHADER MS005, RED WALKER MS009L, BLACK V-POWER LINER MS015 oraz pisaka sterylnego z miarką - 0,5/1,0 MM - przygotowania szkicu według upodobań klienta - umowa zlecenie na okres 3 lat ...
Zasugerowane
Umowa zlecenie

Powiatowy Urząd Pracy Łodzi ul. Milionowa

Łódź
1 dzień temu