Firma budowlana poszukuje doświadczonych murarzy. Praca na terenie Belgii. Oczekujemy: doświadczenia w murowaniu cegły klinkierowej własna działalność gospodarczej lub gotowość do jej założenia mile widziana komunikatywna znajomość j. ngielskiego lub niemieckiego...
Własną działalnością
Praca fizyczna
System 2/1

REGESS SP. Z O. O.

gm. Drawno, Zachodniopomorskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż kawy i innych artykułów Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Drawsku Pomorskim

Konotop, gm. Drawno, Zachodniopomorskie
2 dni temu
PRACA W DANII -- Praca na sortowni metalu. Operator palnika gazowego- za granicą Obowiązki sortowanie manualne metali sortowanie jakościowe przerzucanie metali i złomu przy pomocy wózka widłowego rozcinanie części przy pomocy palnika ...
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa

ATN Service ApS

Drawno, Zachodniopomorskie
miesiąc temu