Job Description Haven't found any adequate position? Drop your CV and portfolio for the future :) Additional Information If you have observed any irregularities in our recruitment process please click  here to report them.
Praca na pełen etat

Spontaneous Application

Kanada
2 dni temu
Praca w Kanadzie Kanada - Alberta, Cenovus Sunrise Dla Naszego klienta- międzynarodowej firmy w branży budowlano - przemysłowej o zasięgu globalnym poszukujemy osób na stanowisko: Oferta dla osób w wieku od 18-34 lat 2-3 letni Kanadyjski program: Poland-Young Professionals...
Praca na wysokości
Praca fizyczna
Kanada
4 dni temu

5000 zł

Location Brea, CA and Krakow, PL. Employment type B2B, UoP, UZ Offer description Do you want to work with specialists who gained experience in companies like SpaceX, Tesla, or Airbus? Are you looking for a workplace where your voice is heard? Do you want to...
Umowa
W godzinach popołudniowych

Andea Sp. z o.o.

Kanada
2 miesięcy temu
Opis stanowiska: Naprawa oraz serwisowanie maszyn i urządzeń w rafineriach oraz zakładach petrochemicznych Instalowanie i uruchomianie maszyn przemysłowych Naprawa i montaż maszyn na podstawie dokumentacji technicznej Serwisowanie urządzeń oraz maszyn hydraulicznych...
Umowa
Kanada
4 dni temu