1790,3 zł

Zakres obowiązków: wg programu stażu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lubaczowie

Korczowa, gm. Radymno, Podkarpackie
1 dzień temu

3000 - 4000 zł

Zakres obowiązków: Naliczanie wynagrodzeń pracowników, prowadzenie akt osobowych,księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych, księgowość uproszczona, prowadzenie dokumentacji gospodarstwa. Wykształcenie: średnie zawodowe Księgowy Zawód: Księgowy
Praca na pół etatu

AGRI-COMPLEX Gospodarstwo Rolne Janusz Jastrzębski

Chotyniec, gm. Radymno, Podkarpackie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0611 Obowiązki: Naliczanie wynagrodzeń pracowników, prowadzenie akt osobowych,księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych, księgowość uproszczona, prowadzenie dokumentacji gospodarstwa. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

28 dni temu
Mechanik Miejsce pracy: Stubno (pow. przemyski) Twój zakres obowiązków Szukamy mechanika, którego zadaniem będzie naprawa ciągników rolniczych w specjalizacji marki Fendt. Dobrze widziane jest doświadczenie jako mechanik traktorów, chociażby własnych. Nie wymagamy...
Praktyka/staż
Umowa

TECH-FARM MICHAŁ MAŁACHOWSKI

Stubno, gm. Stubno, Podkarpackie
13 godziny temu