Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

przygotowywanie posiłków kuchnii arabskiej
Praca na pełen etat

Harjinder Kumar Pawar JINKAS

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
21 godzin temu

2150 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków kuchnii arabskiej Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie w kuchnii hindusko - arabskiej (kebaby, sałatki, obróbka mięsa); lub język bengalski (poziom podstawowy); lub język filipiński (poziom podstawowy...
Praca na pełen etat

Harjinder Kumar Pawar JINKAS

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
1 dzień temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Gadka, gm. Mirzec, Świętokrzyskie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - diagnostyka, naprawa i konserwacja skuterów i motocykli, obsługa klienta, Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Starachowicach

Tychów Stary, gm. Mirzec, Świętokrzyskie
miesiąc temu
obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Starachowicach

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
miesiąc temu