Dozór Szablon opisu stanowiska pracy

Dozór to platforma rekrutacyjna, która łączy pracodawców z kandydatami na stanowiska ochrony, zarówno fizycznej, jak i technicznej.

Obowiązki:

  • Monitorowanie obiektu i terenu w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
  • Weryfikacja tożsamości i uprawnień osób wchodzących na teren podmiotu.
  • Obsługa sprzętu i systemów monitoringu oraz alarmowych.
  • Organizacja działań w przypadku zagrożenia lub awarii.
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i regulacji.
  • Dbanie o porządek i czystość na terenie obiektu.
  • Współpraca z innymi służbami na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa.
  • Raportowanie przebiegu zmiany oraz zdarzeń na terenie podmiotu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących bezpieczeństwa.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym w nocy i w weekendy.
  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania konfliktów.
  • Sprawność fizyczna i umiejętność obsługi sprzętu monitorującego obiekt.
  • Zdolność do pracy w zespole i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność w przypadku potrzeby awaryjnego wezwania do służby.
  • Posiadanie odpowiednich uprawnień i certyfikatów związanych z pracą na stanowisku dozoru.