Egzaminator Szablon opisu stanowiska pracy

Egzaminator to platforma internetowa umożliwiająca przeprowadzenie testów i egzaminów w formie online, w sposób łatwy i intuicyjny. Idealna dla firm i instytucji, które chcą usprawnić proces rekrutacji i oceny wiedzy kandydatów.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie egzaminów praktycznych na prawo jazdy zgodnie z wymaganiami prawnymi i procedurami urzędu.
  • Dokonywanie oceny umiejętności kierowców w praktyce i udzielanie wskazówek dotyczących poprawy techniki jazdy.
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji związanych z przeprowadzonymi egzaminami.
  • Zarządzanie harmonogramem egzaminów i dbanie o terminowość przeprowadzenia egzaminów.
  • Dbanie o bezpieczeństwo przeprowadzanych egzaminów i przestrzeganie zasad BHP.
  • Współpraca z innymi egzaminatorami i pracownikami urzędu w celu zapewnienia prawidłowego przeprowadzenia egzaminów oraz poprawy standardów przeprowadzanych testów.
  • Prowadzenie i utrzymywanie kontaktów z klientami, udzielanie informacji dotyczących egzaminów oraz rozwiązywanie problemów klientów związanych z egzaminami.
  • Dbanie o odpowiedni poziom komunikacji z klientami i zdolność do pracy w zespole w celu osiągnięcia wspólnych celów.

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień egzaminatora nauki jazdy.
  • Doświadczenie w pracy jako egzaminator lub instruktor nauki jazdy.
  • Znajomość przepisów drogowych i zasad prowadzenia egzaminów praktycznych.
  • Umiejętność pracy z klientem i komunikacji interpersonalnej.
  • Sprawność manualna i umiejętności prowadzenia samochodu różnych klas.
  • Zdolność do pracy w trybie rotacyjnym i elastyczności czasowej.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas egzaminu i wykrywanie niestandardowych sytuacji.
  • Dbałość o wizerunek i reputację szkoły jazdy.