Filozof Szablon opisu stanowiska pracy

Filozof to platforma rekrutacyjna, która łączy w jednym miejscu pracodawców i kandydatów poszukujących pracy lub stażu. Dzięki innowacyjnemu systemowi dopasowania, Filozof skuteczniej pomaga w znalezieniu odpowiedniego pracownika lub wymarzonego stanowiska.

Obowiązki:

  • Prowadzenie filozoficznych dyskusji i analizowanie koncepcji filozoficznych.
  • Przeprowadzanie badań, analizowanie wyników i publikowanie artykułów naukowych w dziedzinie filozofii.
  • Przygotowywanie i prowadzenie wykładów, seminariów i konferencji z zakresu filozofii.
  • Konsultowanie klientów, prowadzenie sesji terapeutycznych lub coachingowych z wykorzystaniem filozoficznych metod.
  • Udział w projektach badawczych dotyczących filozofii oraz współpraca z innymi specjalistami w tym zakresie.
  • Organizowanie warsztatów i innych eventów, które dostarczają wiedzy i umiejętności z zakresu filozofii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu filozofii lub pokrewnych kierunków.
  • Dobra znajomość teorii i historii filozofii.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania.
  • Komunikatywność i umiejętność argumentowania własnych poglądów.
  • Elastyczność w podejściu do różnorodnych teorii i podejść filozoficznych.
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy własnej.
  • Zainteresowanie filozofią poza pracy, chęć samokształcenia i rozwijania swoich zainteresowań.
  • Dobrej jakości warsztat pisarski i umiejętność pisania prac naukowych w języku polskim lub angielskim.