Junior-php-developer Opis stanowiska pracy

Junior-php-developer Szablon opisu stanowiska pracy

Junior-php-developer to osoba, która dopiero rozpoczyna swoją karierę w programowaniu w języku PHP. Zazwyczaj posiada podstawową wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych przy użyciu PHP i innych technologii webowych.
  • Optymalizowanie kodu i zapewnianie jego jakości.
  • Współpraca z zespołem programistów i projektantów w celu stworzenia funkcjonalnych rozwiązań.
  • Rozwiązywanie problemów i testowanie aplikacji w różnych środowiskach.
  • Dbałość o zgodność z wymaganiami użytkowników oraz biznesowymi i technicznymi specyfikacjami.
  • Stale rozwijanie umiejętności i zdobywanie wiedzy w dziedzinie programowania i technologii webowych.
  • Udział w code review i wprowadzanie poprawek zgodnie z wytycznymi seniorek programistów.
  • Dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i poufności danych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku PHP.
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.
  • Znajomość frameworków PHP, takich jak Laravel lub Symfony.
  • Znajomość baz danych, w tym MySQL i MongoDB.
  • Znajomość HTML, CSS i JavaScript.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych.