Junior-wordpress-developer Opis stanowiska pracy

Junior-wordpress-developer Szablon opisu stanowiska pracy

Junior WordPress Developer to osoba, która posiada podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych opartych na platformie WordPress. Osoba na tym stanowisku współpracuje z zespołem programistów i projektantów oraz uczy się od bardziej doświadczonych deweloperów.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie stron internetowych opartych na platformie WordPress.
  • Wykorzystywanie najnowszych technologii i narzędzi do efektywnego i innowacyjnego projektowania stron WWW.
  • Optymalizacja stron internetowych pod kątem szybkości wczytywania oraz wydajności.
  • Współpraca z projektantami, programistami i zespołem marketingowym w celu zapewnienia najlepszych rezultatów projektów.
  • Gromadzenie, analiza i raportowanie danych związanych z efektywnością stron internetowych.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa stron internetowych poprzez aktualizacje i testowanie zabezpieczeń.
  • Wsparcie techniczne dla klientów w zakresie konfiguracji i dostosowania platformy WordPress.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia wiedzy i umiejętności związanych z programowaniem stron WWW.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu witryn internetowych i aplikacji w oparciu o WordPress.
  • Znajomość języków programowania, w szczególności HTML, CSS, JavaScript oraz PHP.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do szybkiego uczenia się nowych technologii.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania treścią, takich jak WordPress i WooCommerce.
  • Umiejętność tworzenia responsywnych stron internetowych.
  • Znajomość zasad pozycjonowania stron internetowych (SEO).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z CMS innymi niż WordPress.
  • Umiejętność opracowywania i rozwijania własnych projektów.