Konstruktor Szablon opisu stanowiska pracy

Konstruktor to platforma rekrutacyjna, która umożliwia skuteczne pozyskiwanie kandydatów poprzez automatyzację procesów rekrutacyjnych i wykorzystanie narzędzi takich jak sztuczna inteligencja czy chatboty.

Obowiązki:

  • Projektowanie techniczne i konstrukcyjne elementów zgodnie z wymaganiami klienta oraz obowiązującymi normami i standardami.
  • Zapewnienie, że konstrukcja jest stabilna, bezpieczna i wytrzymała.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i specyfikacji materiałowej wyrobu.
  • Wykonywanie pomiarów oraz przeprowadzanie testów i analizy wytrzymałościowe konstrukcji.
  • Współpraca z zespołem produkcji w celu zapewnienia skuteczności procesu produkcyjnego.
  • Dbanie o terminowość realizacji zleceń, sporządzanie raportów z postępów prac oraz wykonywanie aktualizacji projektów w czasie realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z branżą.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania 3D.
  • Znajomość norm i przepisów dotyczących branży oraz bezpieczeństwa pracy.
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikacji z innymi działami firmy.
  • Gotowość do poznawania nowych technologii i chęć rozwoju.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.