Malarze Szablon opisu stanowiska pracy

Malarze to platforma rekrutacyjna dla specjalistów z branży malarskiej, która umożliwia szybkie i skuteczne znalezienie najlepszych pracowników dla przedsiębiorstw z tej dziedziny.

Obowiązki:

  • Przygotowanie powierzchni do malowania, w tym szlifowanie, oczyszczanie i wypełnianie ubytków.
  • Wybór i mieszanie odpowiednich farb, a także aplikacja farby pędzlem, wałkiem lub pistoletem natryskowym.
  • Ochrona otaczających powierzchni, mebli i podłóg przed uszkodzeniem.
  • Zapewnienie jakości wykonanej pracy, w tym wykończenia, grubości i równomierności farby.
  • Koordynacja z innymi członkami zespołu, przygotowanie pracy przed malowaniem i czyszczenie narzędzi po wykonaniu pracy.
  • Bezpieczne i odpowiednie składowanie materiałów i narzędzi do malowania.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z pracą na budowie, gdy nie zajmują się malowaniem.
  • Zachowanie wysokiego poziomu higieny i bezpieczeństwa podczas pracy z materiałami chemicznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako malarz lub pokrewne doświadczenie zawodowe.
  • Znajomość różnych technik malarskich oraz technik gruntowania i szlifowania powierzchni.
  • Umiejętność pracy z różnymi materiałami, w tym farbami, lakierami, emulsjami i impregnatami.
  • Świadomość norm bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie malowania i stosowanych substancji chemicznych.
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych i dokonywania pomiarów powierzchni do malowania.
  • Dobre umiejętności manualne i precyzja w pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Posiadanie własnego sprzętu malarskiego będzie dodatkowym atutem.