Podinspektor Szablon opisu stanowiska pracy

Podinspektor to innowacyjna platforma rekrutacyjna, która pomaga znaleźć najlepszych pracowników oraz zarządzać całym procesem rekrutacji. Dzięki unikalnym narzędziom, rekrutacja staje się łatwiejsza i bardziej efektywna.

Obowiązki:

  • Nadzór nad pracami budowlanymi zgodnie z projektem oraz powierzonymi obowiązkami.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej postępów budowy oraz referowania jej przebiegu przełożonym w firmie.
  • Koordynacja zespołów pracowników budowlanych podległych podinspektorowi.
  • Współpraca z inżynierami różnych dziedzin w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz prawidłowości procesów budowlanych.
  • Kontrola jakości materiałów budowlanych, a także stanu sprzętu oraz narzędzi wykorzystywanych w procesie budowy.
  • Współpraca z organami nadzoru budowlanego oraz kontrola przestrzegania obowiązujących norm i przepisów w zakresie budowlanym.
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących budowy oraz podejmowanie decyzji związanych z jej przebiegiem.
  • Reprezentowanie firmy przed inwestorem oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces budowlany.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne.
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną i przepisami.
  • Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji.
  • Znajomość programów biurowych, w tym MS Office.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Punktualność i odpowiedzialność.
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie.