Promotorka Szablon opisu stanowiska pracy

Promotorka to platforma rekrutacyjna dla studentów, która pozwala na szybkie i efektywne znalezienie pracy tymczasowej w różnych branżach.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na produkty lub usługi oferowane przez firmę.
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji i spotkań z klientami.
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o ich zadowolenie.
  • Analiza potrzeb klientów i dobór odpowiednich rozwiązań.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących sprzedaży i działań promocyjnych.
  • Uczestnictwo w szkoleniach i stałe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów lub usług.
  • Praca zespołowa i współpraca z innymi departamentami firmy.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i promocyjnych.

Wymagania:

  • Osoby z doświadczeniem w pracy na stanowisku promotorki.
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego.
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów z klientami.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Zdolności do negocjacji i perswazji.
  • Zdolności do samodzielnej organizacji pracy.
  • Znajomości podstawowych narzędzi informatycznych, takich jak Excel czy Word.
  • Chęci do pracy w dynamicznym środowisku i pracy z ludźmi.