Przewodnik Szablon opisu stanowiska pracy

Przewodnik to wirtualna aplikacja, która pomaga studentom znaleźć swoją idealną pracę poprzez dopasowywanie umiejętności i preferencji z ofertami pracy.

Obowiązki:

  • Organizowanie i prowadzenie zwiedzania zgodnie z ustalonym planem i harmonogramem.
  • Zapewnianie bezpieczeństwa turystom podczas zwiedzania i informowanie ich o zasadach bezpieczeństwa.
  • Przekazywanie wiedzy turystom na temat historii, kultury i zabytków regionu.
  • Pomoc i wsparcie turystom w załatwianiu formalności związanych z podróżą.
  • Przeprowadzanie badań i analiz na temat zainteresowań klientów, aby dostosować ofertę do ich potrzeb.
  • Przygotowywanie ofert turystycznych dla indywidualnych klientów i grup z organizacją transportu, zakwaterowania i wyżywienia.
  • Współpraca z innymi firmami turystycznymi w celu zapewnienia kompleksowej obsługi turystów.
  • Raportowanie wyników i efektywności działań w celu poprawy oferty i jakości obsługi klientów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz przynajmniej jednego języka obcego.
  • Doświadczenie jako przewodnik lub pracownik branży turystycznej.
  • Znajomość historii i kultury Polski oraz atrakcji turystycznych.
  • Umiejętność prowadzenia wycieczek i udzielania informacji w sposób przystępny i interesujący.
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Życzliwe i sympatyczne podejście wobec turystów oraz umiejętność rozwiązywania problemów na trasie.
  • Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach oraz w weekendy i święta.
  • Posiadanie uprawnień przewodnika turystycznego będzie dodatkowym atutem.