Rekruter Szablon opisu stanowiska pracy

Rekruter to narzędzie dla specjalistów HR pozwalające na prowadzenie procesów rekrutacyjnych online, zbieranie aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i zarządzanie kandydatami w jednym miejscu.

Obowiązki:

  • Organizowanie i realizowanie procesu rekrutacji dla wybranych stanowisk w firmie.
  • Analizowanie potrzeb rekrutacyjnych i zarządzanie pulą kandydatów.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia skutecznego zarządzania procesem rekrutacji.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy poprzez wykorzystanie różnych kanałów komunikacji.
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz weryfikowanie kwalifikacji i kompetencji kandydatów.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesu rekrutacji.
  • Zapewnienie zgodności procesu rekrutacji z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Koordynowanie procesu onboardingu nowych pracowników i wspieranie ich w pierwszych tygodniach pracy w firmie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub doświadczenie w dziedzinie rekrutacji.
  • Znajomość rynku pracy i trendów rekrutacyjnych.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i oceny kandydatów.
  • Doskonała znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz platform internetowych.
  • Komunikatywność i zdolność nawiązywania długofalowych relacji z klientami i kandydatami.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Zaangażowanie oraz dbałość o jakość pracy.
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwijania swoich umiejętności rekrutacyjnych.