Stażysta Szablon opisu stanowiska pracy

Stażysta to osoba, która wykonuje praktykę zawodową w celu zdobycia doświadczenia i umiejętności w danej branży. Może pełnić różne obowiązki pod nadzorem doświadczonego pracownika.

Obowiązki:

  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach i projekach.
  • Przeprowadzanie analiz rynkowych i konkurencyjnych w celu zwiększenia efektywności działania firmy.
  • Pomoc w opracowywaniu i wdrożeniu nowych strategicznych projektów.
  • Wsparcie w prowadzeniu działań marketingowych, w tym tworzenie treści na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji, a także bieżąca aktualizacja baz danych firmy.
  • Aktywny udział w procesie rekrutacyjnym, w tym przygotowywanie ogłoszeń i przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami.
  • Uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach w celu rozwoju własnych kompetencji i wiedzy o branży.
  • Zachowanie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. na poziomie średnim lub wyższym w dowolnej dziedzinie.
  • Możliwość odbycia stażu w ramach umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej.
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży lub dziedzinie związanej z praktyką.
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Znajomość pakietu MS Office i podstawowych narzędzi informatycznych.
  • Zaangażowanie w poznawanie nowych rzeczy i zdobywanie wiedzy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do problemów biznesowych.