Tokarz Szablon opisu stanowiska pracy

Tokarz to uczestnicząca w rekrutacji platforma, która łączy pracowników z pracodawcami. Pomaga w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów na stanowisko oraz umożliwia prowadzenie efektywnego procesu rekrutacyjnego.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie maszyny tokarskiej do pracy, a także regulacja jej parametrów.
  • Przeprowadzanie obróbki mechanicznej elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych w celu zapewnienia dokładności obróbki.
  • Przygotowywanie narzędzi do pracy na tokarce oraz kontrolowanie ich stanu technicznego.
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.
  • Współpraca z innymi pracownikami produkcji w celu zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego.
  • Rejestrowanie swojej pracy w systemie oraz przekazywanie informacji o awariach i problemach do kierownictwa produkcji.
  • Uczestniczenie w szkoleniach dotyczących nowych technologii i narzędzi pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na tokarce lub podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunków technicznych i narzędzi pomiarowych.
  • Umiejętność obsługi obrabiarek CNC i manualnych.
  • Dobra znajomość zasad bhp oraz przepisów i norm w branży.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania szybkich decyzji.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Dobra kondycja fizyczna i brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku tokarza.