Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

OK JOB Sp. z o.o.

Witryna www.okjob.com.pl
Rodzaj firmy pośrednictwo pracy

OK JOB Sp. z o.o. powstała na bazie wiedzy posiadanej przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w Agencjach Pracy Tymczasowej oraz stanowiskach kierowniczych działów kadrowych.

Dzięki takiemu połączeniu możemy służyć fachową pomocą w szerokim zakresie usług zarówno pracodawcy jak i pracownikowi.

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy w rekrutacjach w branży budowlanej. Dziś współpracujemy z firmami z różnych sektorów zarówno w Polsce jak i zagranicą. O naszej dobrej relacji świadczą pozyskane referencje.

Oferty pracy w firmie OK JOB Sp. z o.o.

  • DRUKARZ

    Ruda śląska

    3000 zł
    Praca polega na wykonywaniu nadruku na gadżetach reklamowych (koszulki, długopisy, notesy, plecaki)Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowosctrzy zmianyWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe, brak
  • OPERATOR PRODUKCJI

    gm. Legnickie Pole, Dolnośląskie

    2870 zł
    PRACE PRZY LINII PRODUKCYJNEJRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowosctrzy zmianyWyksztalceniabrak lub niepełne podstawowe, brak
  • Koordynator ds/ rekrutacji

    Jarosław, Podkarpackie

     ...Koordynator pracowników z językiem ukraińskim Координатор працівників з України Miejsce pracy : Jarosław Zakres obowiązków : Prowadzenie selekcji i rekrutacji kandydatów z Ukrainy Aktywne pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy; Tłumaczenie dokumentów...

    Nowa Wieś Legnicka, gm. Legnickie Pole, Dolnośląskie

    2870 zł
    Zakres obowiązków: PRACE PRZY LINII PRODUKCYJNEJ Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zatrudnimy na stanowisko: Operator / Lutowacz

    Legnica

    Zatrudnimy na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych / Lutowacz Miasto: Legnica Zakres obowiązków • obsługa maszyn do obróbki rur miedzianych: zagławiarki, giętarki, maszyny do cięcia, wytłaczarki i inne • obsługa lutownic, lutowanie ręczne - elementy lutowane...