Średnia wypłata: zł3047 /miesięczne

Więcej statystyk
praca przy komputerze
Praca na pełen etat

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE

Lębork, Pomorskie
13 dni temu

4400 zł

Zakres obowiązków: praca przy komputerze Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: umiejętnośc analitycznego myślenia, komunikatywność, dokladność, odpowiedzialność w realizacji zadań, umiejętność pracy w zespole. Umiejętności i uprawnienia:...

3 dni temu
 ...prowadzenie dokumentacji sprzedaży kontrola podwykonawców w zakresie wykonanej pracy prowadzenie list obecności ogólne prace biurowe związane z budową Nasze wymagania wykształcenie o profilu technicznym w specjalności budownictwo mile widziane...
Zasugerowane
Podwykonawca
Praktyka/staż
Praca stała
Brygada
Umowa

G&M Sp. z o.o.

21 godzin temu

7000 - 10000 zł

Zakres obowiązków: praca biurowa Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

AVALON MACHINES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowa Wieś Lęborska, Pomorskie
16 dni temu