4300 zł

Zakres obowiązków: praca 8 godzinna, przyjmowanie i wydawanie towarów do magazynu , rozstawianie towarów na magazynie, prowadzenie samochodu, pakowanie i rozwożenie towarów. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane

PAKROM SP.J D. i J. ROMEJKO

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie
19 godzin temu
Numer oferty: StPr/24/0317 Obowiązki: praca 8 godzinna, przyjmowanie i wydawanie towarów do magazynu , rozstawianie towarów na magazynie, prowadzenie samochodu, pakowanie i rozwożenie towarów. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

9 godzin temu

4242 zł

 ...ciężarowego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: umiejętności -uprawnienia: prawo jazdy kat. C+E i karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej doświadczenie zawodowe: mile widziane Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|122
Praca na pełen etat

Krzysztof Szwejk LOG

1 dzień temu
prowadzenie samochodu ciężarowego

10 dni temu